2014/2015

smiley IV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny - Magdalena Idzik kl. III - I miejsce

yes Gminny Konkurs Piosenki "Ty też możesz pomóc – Okaż serce" - Julia Niemiec kl. II - II miejsce, Julia Synowska kl. III - III miejsce

smiley Olimpiada z języka angielskiego - OLIMPUS: Alicja Kołodziejczyk kl. VI - tytuł laureata

yes Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "O Złote Pióro Wójta Gminy Wielka Wieś": Martyna Windys kl. IV, Natalia Żołnierek kl. V, Paweł Budziak kl. VI - srebrne pióra (drugie miejsca w swoich kategoriach)

smiley Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA - Alicja Kołodziejczyk kl. VI - finalistka ogólnopolskiego etapu

yes Gminny Konkurs Plastyczny: "Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna" - Jakub Galon kl. I - wyróżnienie

smiley VII Gminny Konkurs Recytatorski „Można odejść na zawsze, by stale być blisko” - Paweł Budziak kl. VI - I miejsce

yes Gminny Konkurs Recytatorski: "Humor w Poezji" dla klas I - III: Patryk Kołodziejczyk kl. III - wyróżnienie

smiley Konkurs Polonistyczny:Z poprawną polszczyzną na co dzień - zakwalifikowany do trzeciego etapu: Jakub Stopa kl. IV.

yes "Szkolny Dzień Języka Ojczystego" - konkurs plastyczny - "Wesoły alfabet": Patryk Kołodziejczyk (kl. III) I miejsce, Martyna Wawrzeń (kl. I) - II miejsce, Aleksandra Janik (kl. II) - III miejsce, Ewelina Szumny (kl. III) - wyróżnienie;
konkurs na plakat - Maciej Górka (kl. IV) - I miejsce, Martyna Windys (kl. IV) - II miejsce, Jadwiga Marschalko (kl. VI) - III miejsce, wyróżnienie dla Alicji Kołodziejczyk (kl. VI) oraz klasy V.

smiley Gminny Konkurs: "Wszyscy mamy prawo czuć się dobrze w szkole" - pierwsze miejsca: Julia Szumna kl. V, Julia Krzynówek kl. V, Natalia Żołnierek kl. V, Martyna Litewka kl. V, Wiktoria Stachnik kl. V, drugie miejsca: Aleksandra Biernat kl. IV, Maja Derwisz kl. IV, Kinga Litewka kl. IV, Zuzanna Śledziowska kl. IV, Martyna Windys kl. IV,  wyróżnieni: Kamil Szumny kl. I, Dominik Krawiec kl. I, Jadwiga Marschalko kl. VI, Ewa Sałęga kl. VI, Joanna Koczułap kl. VI, Alicja Kołodziejczyk kl. VI, Aleksandra Cąber kl. VI.

yes Konkurs Polonistyczny: Z ortografią na co dzień” - zakwalifikowani do drugiego etapu: Amelia Cąber kl. 4, Natalia Skrzyniowska kl. 4, Paweł Jabłoński kl. 4, Aleksandra Cąber kl. 6, Alicja Kołodziejczyk kl. 6, Ewa Sałęga kl. 6, Paweł Budziak kl. 6.

smiley Konkurs Polonistyczny:Z poprawną polszczyzną na co dzień - zakwalifikowani do drugiego etapu: Jakub Stopa kl. 4, Arkadiusz Janik kl. 5.

yes Gminny konkurs poetycki "Moja mała ojczyzna - twórczość, którą pisze życie" - I miejsce: Aleksandra Cąber kl. VI, Alicja Kołodziejczyk kl. VI, II miejsce: Ewa Sałęga kl. VI, wyróżnienia: Katarzyna Mosur kl. VI, Jadwiga Marschalko kl. VI, Paweł Budziak kl. VI.

smiley Gminny konkurs fotograficzny "Selfie z pupilem" - I miejsce: „Kociaki- słodziaki” Patryk Kołodziejczyk, klasa III,  II miejsce: „Bez tytułu” Nadia Ziarko, klasa II, I miejsce: „Selfie z Mućką” Alicja Kołodziejczyk, klasa VI.

yes Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Bohaterowie naszych książek" - I miejsce: Alicja Kołodziejczyk kl. VI, II miejsce: Ewa Sałęga kl. VI, III miejsce: Jadwiga Marschalko kl. VI.

smiley Międzyszkolny konkurs na hasło promujące czytelnictwo - III miejsce: Jadwiga Marschalko kl. VI.

yes Gminny konkurs literacki "Alternatywne zakończenie lektury Ten Obcy" - I miejsce: Ewa Sałęga kl. VI, II miejsce: Alicja Kołodziejczyk kl. VI, III miejsce: Jadwiga Marschalko kl. VI.

smiley Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Gminy Wielka Wieś - pierwsze miejsce Wiktorii Stachnik w kategorii klas piątych

yesMałopolski Konkurs Matematyczny: Alicja Kołodziejczyk i Ewa Sałęga zakwalifikowały się do etapu rejonowego.

smiley "Pojedynek na lekturę” - konkurs przygotowany przez Gminną Bibliotekę w Wielkiej Wsi w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, dotyczył znajomości baśni Carlo Collodiego pt. „ Pinokio” - pierwsze miejsce: zespół Patrycji Baran w składzie: Aleksandra Biernat, Kinga Ziarkowska, Maciej Górka i Jakub Kowalski (kl. IV).

yes Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Wielka Wieś - czwarte miejsce. W szkolnej drużynie wystąpili: Maciej Śledziowski (kapitan), Filip Kozierowski (bramkarz), Jakub Kurek ( zdobywca 3 goli), Tomasz Marschalko (zdobywca 2 goli), Przemysław Litewka, Kamil Michalski, Arek Janik, Sebastian Zdybał, Dawid Grudnik, Kacper Grudnik.