2020/2021

smiley Małopolski Konkurs Biologiczny - Aleksandra Janik, klasa 8 - tytuł finalisty.

yes XXIII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Wojciecha Korfantego-
eliminacje lokalne: Jacek Markowski, Julia Niemiec, Wiktoria Wojdała, Piotr Wyżga – klasa 8.
eliminacje regionalne, wyróżnienia:
Julia Niemiec, Wiktoria Wojdała.

smiley Małopolski Konkurs Biologiczny, zorganizowany przez Kuratorium Oświaty w Krakowie - Aleksandra Janik, etap wojewódzki

yesMałopolski Konkurs Języka Polskiego, zorganizowany przez Kuratorium Oświaty w Krakowie - Julia Niemiec, etap rejonowy.

smiley Konkursu Tematycznego  "Polscy żołnierze w obronie wolnego świata 1939-1940", zorganizowany przez Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz IPN - Piotr Wyżga, etap wojewódzki.

yes Ogólnopolski Test Ortograficzny zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej: Tytuł Laureata i  Dyplom Mistrza Ortografii - Samuel Skowronek- Duarte, Jacek Markowski (kl. VIII), Wyróżnienie i Dyplom Eksperta Ortografii Daniel Durlak (kl.VIII).