2019/2020

yes Małopolski Konkurs Biologiczny - kwalifikacja do etapu rejonowego: Gabriela Sałęga, kl. VII

smiley XXII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. Wojciecha Korfantego- eliminacje lokalne w VI LO w Krakowie:

- Magdalena Idzik kl. 8

- Zuzanna Ciebień kl.8

yes Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Gminy - 5 miejsce

smiley Zawody Pływackie o Mistrzostwo Gminy -  5 miejsce

yes Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy -  4 miejsce

smileyXV Mistrzostwa Gminy Wielka Wieś w Narciarstwie Alpejskim: 1 miejsce - Aleksandra Koblańska w kat. dziewczynki O - III, 2 miejsce - Hanna Koblańska w kat. dziewczynki IV - VI, 3 miejsce - Maciej Koblański w kat. chłopcy VII - VIII.

yes Kuratoryjny konkurs biblijny Z Dobrą Nowiną przez życie. W etapie szkolnym udział wzięło 23 uczniów:
1. Pawlik Julia
21. Szumny Karolina
22. Szumny Ewelina
23. Kaleta Sandra

Do etapu rejonowego, który odbył się 14 stycznia zakwalifikowały się 4 uczennice:
1. Idzik Magdalena
2. Pawlik Julia
3. Sałęga Gabriela
4. Synowska Julia

smiley

1. JULIA NIEMIEC KL. VII- TYTUŁ LAUREATA Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Polskiego