yes "Biegnij z ojcem do Ojcowa" - Norbert Mitka (kl. I) - 3 miejsce

smiley Gminny Konkurs Recytatorski "Wiersze dla Mamy" - Zuzanna Bugaj (kl. II) - 3 miejsce

yes Plebiscyt Gazety Krakowkskiej na najlepszą grupę przedszkolną roku 2017/2018 - 4 miejsce

smiley VIII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „O Złote Pióro Wójta Gminy Wielka Wieś” - Maksymilian Waliłko (kl. IV)  I miejsce - Złote Pióro, Samuel Skowronek –Duarte (kl.V) II miejsce -Srebrne Pióro, Julia Synowska (kl. VI) III miejsce -Brązowe Pióro, Martyna Windys ( kl. VII) I miejsce -Złote Pióro.

yes Powiatowy Festiwal „O ZŁOTY KLUCZ POWIATU KRAKOWSKIEGO” w Kocmyrzowie - Luborzycy, Zespół Pokemon-GO w składzie: Julia Niemiec kl. V - wokal, Justyna Noga kl. V - wokal, Oliwia Kawalec kl. V - skrzypce, Wiktoria Wojdała kl. V - skrzypce, Nadia Ziarko kl. V - gitara, Zuzanna Ciebień kl. VI - gitara - III miejsce - Brązowy Klucz Powiatu.

smiley Ogólnopolski konkurs "ORTOGRAFIA" - Centrum Edukacji Humanistycznej, do drugiego etapu zakwalifikowali się: Dawid Litewka, Julia Niemiec, Oliwia Kawalec- kl V oraz Julia Synowska, Magdalena Idzik, Nikola Soboń, Patryk Kolodziejczyk -kl. VI.

yes drugi etap Ogólnopolskiego Konkursu "Poprawna polszczyzna": Julia Niemiec kl. V, Justyna Noga kl. V, Patrycja Kurek kl. VI, Patryk Kołodziejczyk kl. VI, Zuzanna Ciebień kl. VI.