• Zielona szkoła w Łebie - dzień 6 .

    11.06.2018

    11 czerwca po śniadaniu postanowiliśmy wysłać kartki pocztowe z pozdrowieniami do naszych bliskich. Następnie kolejką bajkową pojechaliśmy do przystani przy Jeziorze Łebsko skąd przepłynęliśmy do Rąbki. Rejs po jeziorze trwał około 30 minut. Kiedy przybiliśmy do brzegu udaliśmy się drogą przez las do wydm. W czasie spaceru podziwialiśmy przyrodę Słowińskiego Parku Narodowego. Po wdrapaniu się na Wydmę Łącką mogliśmy odpocząć. Był też czas na zabawę, czyli turlanie się ze szczytu. W drodze powrotnej przeszliśmy ok. 11 km plażą i jeden kilometr lasem aby zwiedzić Muzeum Wyrzutni Rakiet w Rąbce. Pan przewodnik opowiadał nam o eksponatach, które pochodzą z okresu wojny. Meleksami wróciliśmy do ośrodka na obiadokolację. Tak się skończyła nasza wycieczka ;]. Po krótkim odpoczynku poszliśmy na spacer i oczywiście na pyszne lody.

    Wiktoria Wojdała, Sandra Kaleta, Justyna Noga, Gabriela Kolarska, kl. V

  • Zielona szkoła w Łebie - dzień 5 .

    10.06.2018

    Dziś rano wstaliśmy dosyć wcześnie. Po śniadaniu wyszliśmy do kościoła.

    Wracając głównym deptakiem zatrzymaliśmy się przy stoiskach z pamiątkami. Korzystając z pięknej pogody usiedliśmy jeszcze pod parasolami aby wspólnie zjeść lody i inne słodkości. Po obiedzie była pół godzinna przerwa. Następnie poszliśmy na plażę. Bawiliśmy się świetnie. Potem wróciliśmy do apartamentu. Po krótkim odpoczynku wybraliśmy się na statek. Wypłynęliśmy w otwarte morze i podziwialiśmy piękne widoki. Z oddali dostrzegliśmy nawet miejsce naszego plażowania. Rejs trwał około czterdziestu pięciu minut. W drodze powrotnej wstąpiliśmy na interaktywny plac ćwiczeń fizycznych. Po zabawie wróciliśmy do ośrodka.

     

    Samuel Skowronek-Duarte, Piotr Wyżga, Dawid Witek kl.V

     

  • Zielona szkoła w Łebie - dzień 4.

    09.06.2018

    9 czerwca, czyli kolejnego dnia naszej przygody, o 8:30 zjedliśmy śniadanie. Następnie spakowaliśmy plecaki i poszliśmy na plażę. Po drodze kupiliśmy pocztówki (mamy nadzieję, że niedługo dotrą do rodziny...) i pamiątki. Na plaży rozbiliśmy parawany i zaczęliśmy zabawę, m.in. graliśmy w ringo, zbijaka, robiliśmy podkopy w piasku. Wtedy naszego kolegę spotkała przykra przygoda: ZGUBIŁ KLAPKA! Po obiedzie wróciliśmy w to samo miejsce, aby odszukać zgubę, ale niestety nie udało się. Pyszną kolacją i spacerem zakończył się nasz wspaniały dzień.

    Dominik Maciąg, Jacek Markowski, Maciej Koblański kl. V

  • Zielona szkoła w Łebie - dzień 3.

    08.06.2018

    W tym dniu wybraliśmy się na wycieczkę do Trójmiasta. To miejsce składa się z trzech miast : Gdyni, Gdańska i Sopotu. Około 8:10 wyruszyliśmy do Gdyni. Podróż trwała dwie godziny.

    GDYNIA

     KRÓTKA HISTORIA TEGO MIASTA  

    W 1926 roku Gdynia otrzymała prawa miejskie. Gdy w 1920 zbudowano port zaczęło przypływać tam wiele osób, aby wymieniać się kosztownościami i kupować bursztyn. Kiedy trzy lata później wypłynął stamtąd pierwszy statek, Gdynia stała się jeszcze bardziej popularna.

    EKSPERYMENT

    Kiedy dojechaliśmy do Parku Edukacyjnego ,,EKSPERYMENT " w Gdyni omówiliśmy kilka zasad i ruszyliśmy samodzielnie do interaktywnego zwiedzania. Czekało na nas wiele atrakcji, które wyjaśniały różne zjawiska fizyczne oraz w interesujący sposób przekazywały wiadomości o otaczającym nas świecie. Po tak dużej dawce wiedzy i wspaniałej zabawy ruszyliśmy do Sopotu.


    SOPOT

    Droga z Gdyni do Sopotu trwała około 15 minut. W tym czasie pani przewodnik opowiadała nam historię tego miasta.

    W 1901 roku Sopot otrzymał prawa miejskie. Znajdujące sie tu źródełko z solonką z 1823 było pierwszym uzdrowiskiem. Lata świetności Sopotu to XIX wiek. Od wielu lat odbywa się tu bardzo wiele koncertów i festiwali. Najsłynniejszą atrakcją miasta jest najdłuższe molo w Polsce.

    W Sopocie było ekstra!!! Byliśmy na molo i szliśmy ulicą Monte Cassino. Po drodze mijaliśmy: krzywy domek, postać Jasia rybaka, pomnik ojca Sopotu - Jana Jerzego Haffnera i wiele różnych kawiarni, które były pełne ludzi. Na wycieczce w Sopocie bardzo nam się podobało.

    GDAŃSK

    Ostatnim celem naszej wycieczki był Gdańsk z piękną Starówką. Na początek podeszliśmy pod Fontannę Neptuna, który w ręku trzyma trójząb. Następnie poszliśmy do okienka, przez które wygląda panienka. Pani przewodnik opowiedziała nam legendę związaną z oczekującą na powrót swojego ukochanego damą. Podziwialiśmy Bazylikę Mariacką zbudowaną z cegły, urocze kamienniczki z pieknymi elewacjami oraz fontannę z czterema lwami z brązu.

    Wycieczka była świetna!!!

    Julia Niemiec, Julia Pawlik, Nadia Ziarko kl. V

  • Zielona szkoła w Łebie - dzień 2.

    07.06.2018

    7 czerwca byliśmy w Rodzinnym Parku Rozrywki ''Łeba Park''.

    Na początku poszliśmy do kina 7D, które dostarczyło niezapomnianych emocji. Później starsi pomaszerowali do zamku strachu, a młodsi do Bajlandii. Nie ominęliśmy oczywiście placu zabaw z wielkimi zamkami, dmuchanymi zjeżdżalniami i rowerkami wodnymi. Po placu zabaw była pizza i labirynt luster. Następnie wkroczyliśmy do Parku Dinozaurów i podziwialiśmy różnorodne gatunki tych olbrzymów. Jednak największą atrakcją okazały się zjeżdżalnie pontonowe i koło młyńskie, z którego podziwialiśmy piękne widoki. Mieliśmy okazję także przejechać się po Dolinie Czerwonego Kapturka. W wiosce indiańskiej strzelaliśmy z łuku, wiatrówki i wydobywaliśmy złoto. Na tym zakończył się nasz pobyt w Parku Rozrywki, ale nie był to koniec atrakcji. W Przystani Lodowej świętowaliśmy urodziny Karoliny i Piotrka. Nie zabrakło serdecznych życzeń, upominków i pysznych lodów.

    Patryk Kołodziejczyk, Michał Woźniak kl. VI

  • Zielona szkoła w Łebie - dzień 1.

    06.06.2018

    5 czerwca o godzinie 21:22 wyjechaliśmy z Dworca Głównego w Krakowie. Podróż pociągiem trwała 10 godzin, a autokarem ok. godziny. Łeba powitała nas słonecznymi promieniami i lekkim powiewem ciepłego wiatru. Po przyjeździe do pensjonatu wypakowaliśmy się, zjedliśmy pyszne śniadanie i wyszliśmy na pierwszy spacer po mieście. Idąc Aleją Prezydentów przymierzaliśmy nasze dłonie do odcisków dłoni prezydentów. Następnie w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny pani przewodnik opowiadała nam różne ciekawostki. Zrobiliśmy zdjęcia przed Kapsułą czasu, w której zostały zakopane przedmioty codziennego użytku dla przyszłych pokoleń i zostaną wykopane po stu latach. Następnym miejscem był Łabędzi Staw. Oczywiście kluczowym punktem było powitanie z morzem. Popołudnie aktywnie spędziliśmy na plaży. Pełen wrażeń , bardzo aktywny dzień zakończyliśmy wspaniałą zabawą w Wakacyjnej szkole nauki nauki jazdy w Łebie.

    Magdalena Idzik, Nikola Soboń kl.6

  • Festyn 2018
    10.06.2018

    Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Festyn 2018.

  • ŚPIEWAMY ŚLADY POZOSTAWIONE NA DNIE ISTNIENIA ...

    03.06.2018

    Uczniowie klasy VI mieli ogromną przyjemność uczestniczenia w spektaklu teatralnym pt. Do dna wystawianym 28 maja w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej Scena im. St. Wyspiańskiego w Krakowie. Jest to spektakl dyplomowy studentów IV r. Wydziału Aktorskiego, specjalności wokalno-aktorskiej w reż. Ewy Kaim. Aktorzy postawili  sobie pytania: Czy we współczesnym świecie pieśń spoczywa w jakimś utajeniu, czy jest ukryta na  głębokim dnie życia – w zapomnieniu? Czy rzeczywiście zatarła się potrzeba śpiewu i potrzeba pieśni? Czy dziś jeszcze mamy pierwotną siłę powrotu do źródeł, z których wyłania się głos?  Wszystkie teksty i muzyka pochodzą z oryginalnych źródeł pieśni ludowej ze zbiorów Oskara Kolberga i ks. Władysława Skierkowskiego (Puszcza Kurpiowska w Pieśni, cz. II, zeszyt drugi, Rocznik Towarzystwa Naukowego Płockiego 3, 1931-1934) oraz ze Śpiewnika Kurpiowskiego pod red. Henryka Gadomskiego. Z przyjemnością  podziwialiśmy wspaniałą grę aktorską i możliwości wokalne młodych aktorów, podążających  do źródeł, które wysychają cicho.

    Marzena Wawrzeń

  • ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

    01.06.2018

    (…) O zapal w sercach naszych nowe zorze.
    0 daj nam światło, co moc starą zmoże,
    Królowo nasza! / M. Konopnicka/

    By jak najlepiej poznać patronkę naszej szkoły i aktywnie wcielać w życie jej przekonania oraz naśladować jej wyjątkowe przymioty, co roku w sposób uroczysty obchodzimy Święto Patrona Szkoły. 28 maja przypomnieliśmy postać św. Jadwigi Królowej, jej krótkie, ale jakże bogate w szlachetne dzieła, życie. W tym dniu odbyliśmy podróż w wiek XIV oglądając inscenizację pt. Wehikuł czasu w wykonaniu klasy VI wraz z uczniami kl. I i V. Młodzi aktorzy- współcześni uczniowie,  posiadający internet, loptopy i 300 przyjaciół na fejsie przenoszą się w czasie i znajdują prawdziwe wartości  uczestnicząc m.in. w ceremonii koronacji Jadwigi, jej zaślubinach z księciem Litwy czy obserwując scenę przekazania klejnotów Jadwigi na odnowienie Akademii Krakowskiej. Dźwięki muzyki średniowiecznej, gitarowe akordy oraz skrzypcowe wykonanie nokturnu żałobnego dostarczyły dodatkowych wzruszeń. Najmłodsi uczniowie szkoły( kl. I), recytując z wielką gorliwością piękne wiersze, podsumowali : (…) jestem dumna, że jesteś patronką mojej szkoły i nie zamieniłabym Ciebie na żadnego innego patrona! Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zorganizowanie wspaniałych strojów z epoki, a panu J. Janeckiemu za oprawę muzyczną.

     

    Marzena Wawrzeń

     

  • GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

    01.06.2018

    Dnia 30 maja 2018r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Modlnicy odbył się Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem „ Wiersze dla mamy ”, skierowany do uczniów klas I-III. W konkursie wzięło udział 12 uczestników ze szkół podstawowych Gminy Wielka Wieś. Szkołę Podstawową w Białym Kościele reprezentowali : Norbert Mitka z kl. I, Zuzanna Bugaj z kl. II i Nikola Kołodziejczyk z kl. III. Uczniowie prezentowali dowolnie wybrane utwory poetyckie o tematyce związane z mamą. Nie było łatwo, gdyż konkurencja była duża, a poziom recytowanych wierszy jeszcze większy. Po dokonaniu oceny przez Jury wyłoniono zwycięzców . Nasza Zuzia znalazła się na podium zajmując III miejsce. Serdecznie gratulujemy Zuzi pięknego występu i zdobytego miejsca ! Gratulujemy  również pozostałym uczestnikom konkursu oraz dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do występów.  Wszyscy młodzi artyści otrzymali  pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

     

                                                                                                              Joanna Krężołek

  • GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY

    01.06.2018

    Dnia 29.05 odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny w Brandysówce w Będkowicach pod hasłem: Czyste powietrze wokół nas. W pięknej scenerii Dolinki Będkowskiej uczniowie ze szkół z terenu gminy rywalizowali między sobą, pisząc test sprawdzający ich wiedzę na temat zanieczyszczenia powietrza w Krakowie. Ze szkoły w Białym Kościele udział w konkursie wzięli: J. Pawlik, Z. Ciebień, P.Kołodziejczyk. Klasę siódmą reprezentowały: P.Baran i P. Rembiesa. Uczniowie zdobyli wyróżnienia i dyplomy.

                                                                                          Anita Różycka

  • PORCJA POZYTYWNEJ ENERGII W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

    30.05.2018

    Celem Programu „Porcja Pozytywnej Energii” jest edukacja i kształtowanie u dzieci właściwych nawyków żywieniowych opartych na spożywaniu warzyw i owoców. „Żabki” i „Sówki”  na zajęciach   w swoich grupach przypomniały sobie zasady właściwego odżywiania, zaznajomiły się z piramidą zdrowego żywienia, poznały znaczenie witamin w pożywieniu, bezbłędnie odróżniały produkty „zdrowe” i  „niezdrowe”. Podczas przygotowywania zdrowych przekąsek przestrzegały zasad higieny   i bezpieczeństwa, a także utrwaliły zasady kulturalnego zachowania się podczas spożywania posiłków. Starszaki przygotowały chrupiące, słodkie chipsy jabłkowe z odrobiną cynamonu, a maluchy – koreczki owocowe, kolorowe kanapki oraz soki jarzynowo – owocowe, a także przepyszne lodowe koktajle truskawkowe. Palce lizać! Dziękujemy „Żabkom” i ich paniom za gościnę i możliwość degustacji zdrowych przekąsek.

    Jarosława Kulawik

  • PRZEDSZKOLAKI W ZOO

    25.05.2018

    W dniu 24 maja „Żabki” i „Sówki” wybrały się na wycieczkę do krakowskiego zoo. Celem wycieczki było wzbogacenie wiadomości dzieci na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata, zapoznanie z warunkami życia zwierząt mieszkających w ZOO oraz kształtowanie umiejętności grzecznego i kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. W ogrodzie zoologicznym  przedszkolaki miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki, pochodzące ze wszystkich kontynentów. Przyglądanie się zachowaniu egzotycznych zwierząt budziło wśród dzieci wiele emocji. Przedszkolakom szczególnie podobały się śmieszne małpki, olbrzymie słonie i wysokie żyrafy, lwy, pantera i tygrys... Najwięcej czasu spędziliśmy przy basenie ogromnych uchatek i pociesznych pingwinów, gdzie mieliśmy możliwość obserwować zwierzęta podczas karmienia. Emocji i śmiechu było co niemiara!  Wiele radości wzbudziła wizyta w mini – zoo, gdzie dzieci mogły pogłaskać alpaki, króliczki i urocze świnki wietnamskie. Pogoda w dniu wycieczki dopisała, humory i apetyty również!  A lody po trudach zwiedzania smakowały wyśmienicie!   Wyjazd do Zoo uznajemy za bardzo udany, dużo się nauczyliśmy i świetnie się bawiliśmy!

    Jarosława Kulawik

  • SPOTKANIA Z RODZICAMI

    21.05.2018

    Szanowni Rodzice, w czwartek  24 maja br. odbędą się indywidualne spotkania z nauczycielami na temat ocen i zachowania uczniów:

    - w budynku przy ul. Królowej Jadwigi 4 od godziny 16.00 do 18.00;  o godzinie 17.00 spotkanie z rodzicami uczniów klas II,V, VI w sprawie wyjazdu na „zieloną szkołę”

    -  W budynku przy ul. Krakowskiej 172 od godziny 17.00 do godziny 19.00 (sala gimnastyczna).

  • DYŻUR WAKACYJNY ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

    18.05.2018

    Szanowni Rodzice,

    informujemy, że w tym roku dyżur wakacyjny dla dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez szkoły podstawowe w  Gminie Wielka Wieś  w okresie od 2  do 31 lipca 2018 r.  będzie pełnił oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej w Białym Kościele, (tel. 12-419-10-16) oraz oddział przedszkolny  w szkole filialnej w Modlniczce (tel.12-419-20-41),  natomiast   w okresie od 1 do 31 sierpnia  oddziały przedszkolne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Modlnicy (tel. 12-419-20-05).

    Zapisów  do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Białym Kościele można dokonać w dniach: od 21 maja  do 6 czerwca 2018 roku, w godzinach 7.00 - 15.00.

    O PRZYJĘCIU DZIECKA  NA DYŻUR  WAKACYJNY DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZAPISU.

    Zapisu należy dokonywać osobiście w siedzibie szkoły, która pełni dyżur.

    Regulamin_dyzuru_wakacyjnego_2018_(2).doc

    KARTA_ZAPISU_DYZ_2018.doc

    Zalacznik_Nr_2__do_karty_zgloszenia_dziecka_na_dyzur_wakacyjny_praca.docx

    Wakacyjne_dyzury_w_przedszkolach_i_oddzialach_przedszkolnych_w_Gminie_Wielka_Wies.docx

    Zalacznik_nr_1_oswiadczenie_o_zamieszkaniu.doc

     

  • WYNIKI KANGURA MATEMATYCZNEGO

    17.05.2018

    Dnia 15 marca 2018r. odbyła się  XXVII edycja Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”, w którym startowało 19.107 uczestników z klas II-VI. Tradycyjnie już w konkursie brali udział uczniowie naszej szkoły. W tym roku do matematycznych rozgrywek przystąpiło 43 uczniów w kategoriach: Żaczek (kl. II), Maluch (kl. III, IV) i Beniamin (kl. V, VI). Nasi uczniowie spisali się na medal uzyskując aż 7 wyróżnień i 4 wyniki bardzo dobre. 

    Wyniki bardzo dobre uzyskali:

    Maciej Koblański - kl. 5

    Magdalena Idzik,  Patryk Kołodziejczyk,  Zuzanna Ciebień - kl.6

    Wyróżnienia otrzymali:

    Ewa Mikurda - kl. 2

    Bartłomiej Kluczewski - kl. 3

    Maksymilian Waliłko, Maria Sałęga, Adam Szumiec - kl. 4

    Piotr Wyżga, Julia Niemiec - kl. 5

    Osoby, które uzyskały wynik bardzo dobry odbiorą swoje nagrody 18 czerwca na Uniwerytecie Jagiellońskim w Krakowie, gdzie odbędzie się uroczyste podsumowanie XXVII edycji konkursu. Osoby wyróżnione oraz pozostali uczestnicy "Kangura Matematycznego" odbiorą dyplomy i upominki w szkole. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych matematycznych sukcesów.

    Renata Windys

     

  • SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI ZOO

    15.05.2018

     

    15.05.2018r. uczniowie klas I, II i III ze swoimi wychowawczyniami wybrali się do krakowskiego zoo.

    Spacerując alejkami ogrodu  z bliska oglądaliśmy zwierzęta i poznawaliśmy ciekawostki o ich pochodzeniu, trybie życia, odżywianiu i rozmnażaniu.

    Na początku wspólnej wędrówki spotkaliśmy przepiękne ptaki , m. in. różowe flamingi, bociany, dumne pawie i papugi, które przyciągały  uwagę swoim komicznym zachowaniem
     i wielobarwnym upierzeniem.

    Kolejnym etapem było spotkanie z drapieżnymi kotami- lwami, tygrysami, pumami
    i jaguarami, leniwie wylegującymi się w słońcu. Były także lwiatki, surykatki, goryle, wilki, wydry, wielbłądy, lamy, strusie, zebry, hipopotamy... Nie sposób wymienić wszystkie, bo krakowski ogród zoologiczny liczy około 1600 zwierząt.

    Z zachwytem obserwowaliśmy żyrafy z gracją poruszające się po wybiegu. Okazało się, że te dostojne zwierzęta potrafią się bawić jak dzieci i płatały sobie „żyrafie” figle.

    Ogromną frajdę sprawił wszystkim udział w pokazowym karmieniu uchatek patagońskich zwinnie popisujących się akrobacjami w wodzie.  Byliśmy także świadkami karmienia słoni, które pochłaniały wiadra owoców i warzyw.

    Serca wszystkich skradły urocze pingwiny, które pływały i nurkowały w lazurowym basenie, ale na widok swojej opiekunki wyszły na skalisty, stromy brzeg, by zjeść przygotowane śniadanie.

    Po tym jak zwierzęta zostały nakarmione i dla nas przyszła pora na małe „co nieco”
     i wspólne zabawy na placu zabaw.

    Po zregenerowaniu sił ruszyliśmy na spotkanie z mieszkańcami Mini Zoo. Wszyscy chętni mogli pogłaskać młode zwierzęta i nakarmić przygotowaną paszą kucyki, świnki morskie, króliczki karłowate, kozy, osiołki  i lamy. Odwiedziliśmy także leniwce, fenki i nietoperze w pawilonie zwierząt nocnych, a ostatnim etapem naszej wycieczki było egzotarium z mnóstwem ryb
     i gadów. Niektóre tak sprytnie się kamuflowały, że trudno było je wypatrzeć w terrariach.

    Wycieczka do ogrodu zoologicznego była ciekawą lekcją przyrody Wspólnie spędzony czas
     i wrażenia po spotkaniu ze  zwierzętami w pięknym otoczeniu będą dla wszystkich miłym wspomnieniem.

     

    Renata Szlachta

     

  • ZDROWIE NA TALERZU

    16.05.2018

    Uczniowie klasy szóstej brali udział w projekcie „Zdrowie na talerzu”. Ich zadaniem było przygotowanie na spotkanie koleżeńskie menu, które miało zawierać zdrowe i smaczne przekąski. Następnie uczniowie ustalili listę potrzebnych produktów oraz co najmniej 2 sklepy,  w których mogli je zakupić. Kolejnym zadaniem było porównanie cen potrzebnych artykułów i wybór korzystniejszej oferty. Swoją decyzję przedstawili na plakatach. Po wyborze sklepu szóstoklasiści dokonali zakupów, a następnie w klasie, w grupach przygotowali smaczne i zdrowe posiłki – sałatki, kanapki, koktajle i szaszłyki owocowe. Nie zabrakło nawet pysznej szarlotki. Mniam, mniam… Uczniowie z wielką radością komponowali posiłki, zastawiali stoły  i odkrywali swoje talenty kulinarne. Podobne zajęcia były też przeprowadzone w klasie piątej.

    Renata Windys

  • WARSZTATY "MOJEJ MAMIE"

    16.05.2018

    Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży w Białym Kościele „POZYTYWKA” zaprasza uczniów z klas II – VI  na bezpłatne warsztaty pod hasłem  „MOJEJ MAMIE” .Warsztaty odbędą się w sobotę 19 MAJA 2018 r. w godz. 8.00 – 13.00 w świetlicy wiejskiej obok gimnazjum w Białym Kościele. ZAPISY W SEKRETARIACIE SZKOŁY.

     

     

     

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im.św.Jadwigi Królowej w Białym Kościele
    ul. Krakowska 172
    32-089 Biały Kościół
  • 012 4191918 - sekretariat i oddziały przedszkolne

Galeria zdjęć