2015/2016

yes Gminny Konkurs Plastyczny "Explore Britain" - Gabriela Sałęga (kl. III) - III miejsce, wyróżnienia: Martyna Wawrzeń (kl. II), Jacek Markowski (kl. III).

smiley Gminny Konkurs Plastyczny, dedykowany Janowi Pawłowi II - I miejsce Maksymilian Waliłko, kl. II (kategoria klas I - III), wyróżnienie w kategorii klas IV - VI - Julia Synowska (kl. IV).

yes Konkurs Matematyczny KANGUR:
z klasy II:  Maksymilian Waliłko - wynik bardzo dobry, Kamil Szumny - wyróżnienie
z klasy III: Julia Niemiec - wyróżnienie, Aleksandra Janik - wyróżnienie
z klasy IV: Patryk Kołodziejczyk - wynik bardzo dobry, Zuzanna Ciebień - wyróżnieni
z klasy V: Martyna Windys - wynik bardzo dobry, Patrycja Baran - wyróżnienie,
z klasy VI: Filip Kozierowski - wyróżnienie, Natalia Żołnierek - wyróżnienie, Paweł Sioła - wyróżnienie

smiley Gminny Konkurs Ekologiczny - II miejsce Natalia Żołnierek w kategorii klas VI

yes Gminny Konkurs Recytatorski - III miejsce Martyna Windys (kl. V)

smiley Międzyszkolne Zawody Ringo - I miejsce (uczniowie kl. VI)

yes Festiwal Piosenki Anglojęzycznej, kategoria szkół podstawowych Julia Szumna (kl. VI) - wyróżnienie.

smiley Konkursy Polonistyczne, zakwalifikowani do Finału Ogólnopolskiego:
„ Z poprawną polszczyzną na co dzień” - Arkadiusz Janik kl. VI:
„ Z ortografią na co dzień" - Natalia Skrzyniowska kl. V.

yes Gminny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I - III - Grzegorz Mosur (kl. II) - I miejsce

smiley Gminne Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim - Natalia Żołnierek (kl.VI) I miejsce w kategorii uczennic klas IV - VI

yes Konkurs Polonistyczny (Kiermasz Krótkich Form Redakcyjnych) - zespół w składzie: A. Janik, P. Litewka, P. Sioła (kl. VI) zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego.

smiley Turniej Tenisa Stołowego - Natalia Żołnierek - I miejsce w kategorii klas VI, Karolina Szumny III miejsce w kategorii klas IV

yes Ogólnopolskie Konkursy Polonistyczne, zakwalifikowani do II etapu:
„ Z poprawną polszczyzną na co dzień” - Patrycja Kurek kl. IV, Arkadiusz Janik kl. VI, Tomasz Marschalko kl. VI;
„ Z ortografią na co dzień" - Patrycja Kurek kl. IV, Paryk Kołodziejczyk kl. IV, Natalia Skrzyniowska kl. V.

smiley Małopolski Konkurs Matematyczny - Arkadiusz Janik zakwalifikowany do etapu rejonowego.

yes Zawody pływackie o mistrzostwo Gminy Wielka Wieś - I miejsce Wiktoria Stachnik w kategorii uczennic klas VI, I miejsce Jakub Stachnik w kategorii uczniów klas V, Patrycja Baran - miejsce III (klasa V), Julia Synowska - miejsce IV (klasa IV).

smiley "Mini-Mundial" czyli Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Wielka Wieś - III miejsce drużyny z Białego Kościoła