2018/2019

yes Międzynarodowy Konkurs Matematryczny KANGUR - osoby wyróżnione: Mikurda Ewa – kl.3, Nikola Kołodziejczyk – kl.4, Kamil Szumny – kl.5, Julia Niemiec – kl.6, Maciej Koblański – kl.6, Aleksandra Janik – kl.6, Patryk Kołodziejczyk – kl.6. Uczniowie z wynikiem bardzo dobrym to Hanna Gietka – kl.3 oraz Bartłomiej Kluczewski – kl.4.

smiley XXI OGÓLNOPOLSKI KONKURS KRASOMÓWCZY IM. WOJCIECHA KORFANTEGO -wyróżnienie, etap regionalny: Martyna Windys kl. VIII.

yes Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna - Tytuł Laureata i miejsce 4. - Samuel Skowronek- Duarte (6 kl.), Piotr Wyżga (6kl.); Tytuł Laureata i miejsce 5. - Julia Niemiec (6 kl.). Tytuł Laureata - Krystian Marek (kl. 5), Maciej Koblański (6kl.).

smiley Mistrzostwa Gminy Wielka Wieś w Pływaniu

Malwina Konatowicz kl. IV - miejsce drugie, Justyna Noga kl. VI - trzecie miejsce, Filip Szumny kl. V - drugie miejsce, Samuel Skowronek kl. VI - drugie miejsce, Kacper Litewka kl. IV - piąte miejsce.