_________________________________________________________________________
22.06.2018
SUKCES WIOSENNO – LETNICH AKCJI SAMORZĄDU
Samorząd w maju bieżącego roku przeprowadził konkurs plastyczny : „Portret Mamy”.
Wyniki konkursu plastycznego „Portret Mamy”:
I miejsca : Adam Ibek - OP „Żabki”; Weronika Bała - OP „Sówki”; Wiktoria Kowalska - OP „Sówki”
II miejsca : Maciej Kowalski – OP „Sówki”; Szymon Seweryn – OP „ Sówki”; Bartosz Stopa – OP „Sówki”; Antoni Szumny – OP „Sówki”; Wiktoria Klimara – kl.3; Nikola Kołodziejczyk – kl.3; Amelia Suślik – kl.3; Gabriela Ziarkowska – kl.3
III miejsca : Oliwia Baś – kl.2; Aurelia Wojtal – kl.2; Małgorzata Kluczewska – kl.5; Julia Pawlik – kl.5.
Na początku czerwca bieżącego roku podsumowaliśmy letnią edycję akcji społecznych prowadzonych przez samorząd w naszej szkole. Zakończyliśmy trzeci etap akcji zbiórki makulatury -„Nagrodę macie, jak papier uzbieracie”. Zebraliśmy łącznie 700 kg makulatury.
W czerwcu podsumowaliśmy także trzecią zbiórkę zakrętek prowadzoną w ramach akcji „Nakręćmy się na pomaganie”. Dzięki ogromnemu zainteresowaniu tą akcją ze strony Rodziców, dzieci, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły udało się zebrać 200 kg zakrętek.
W ostatnim miesiącu roku szkolnego 2017/2018 zakończono również trzecią zbiórkę zużytych baterii. Dzięki zaangażowaniu zainteresowanych tą akcją osób udało się zgromadzić 20 kg baterii.
Samorząd szkolny podsumował też całoroczny konkurs czystości w klasach. Zwyciężyła klasa V pod kierunkiem Pani Renaty Windys. Drugie miejsce zdobyła klasa II pod opieką Pani Renaty Szlachty. Na trzecim miejscu uplasowała się klasa I prowadzona przez Panią Joannę Krężołek. Uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli także w kampanii charytatywnej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Sursum Corda. Akcja ta polegała na zebraniu funduszy na pomoc niepełnosprawnym dzieciom. Udało się uzbierać 120 złotych. Nasza szkoła również bardzo zaangażowała się w niesienie pomocy dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.
Agnieszka Wnęk
__________________________________________________________________
PODSUMOWANIE ZIMOWYCH KONKURSÓW SAMORZĄDU
W styczniu w związku z Dniem Babci i Dziadka Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny „Portret Babci i Dziadka” . Technika prac była dowolna. Prace plastyczne urzekły wszystkich swoim pięknem , estetyką oraz starannością wykonania. Biorące udział w tym konkursie dzieci otrzymały zasłużone wyróżnienia.
Wyróżnienia w konkursie „Portret Babci i Dziadka” : Mateusz Bednarczyk – OP „Sówki”; Maciej Kowalski - OP „Sówki”; Mateusz Prochal - OP „Sówki”; Krzysztof Żurek - OP „Sówki”; Zofia Kawalec – kl.1; Mateusz Litewka, kl.2; Bartłomiej Prochal, kl.2; Jakub Prochal, kl.2; Nikola Kołodziejczyk, kl.3; Jakub Kowalski, kl.3
W lutym zakończono w szkole akcję charytatywną „Góra Grosza 2017” przeprowadzoną w ramach konkursu między klasowego . Uzbierano łącznie 549 złotych i 81 groszy !!! To bardzo dobry wynik! Szczególne podziękowania należą się uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za zaangażowanie w tej szlachetnej akcji. Hasło konkursu brzmiało : „Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance!” Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na tworzenie rodzinnych domów dziecka i na pomoc dla najbardziej potrzebujących domów dziecka.
Zwycięzcy akcji „Góra Grosza 2017”:
Agnieszka Wnęk
________________________________________________________________________________________
12.01.2018
PODSUMOWANIE JESIENNO - ZIMOWYCH AKCJI SAMORZĄDU
Na początku grudnia 2017 roku podsumowaliśmy inaugurację szkolnych akcji społecznych, które będą kontynuowane w kolejnych miesiącach, aż do zakończenia tego roku szkolnego. Zakończyliśmy pierwszą zbiórkę zakrętek prowadzoną w ramach akcji ” Nakręćmy się na pomaganie”. Dzięki ogromnemu zainteresowaniu tą akcją ze strony rodziców, dzieci, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły udało się zebrać w ciągu czterech miesięcy aż 120 kg zakrętek. To jest dopiero początek tej akcji i z pewnością każdy kolejny miesiąc przyniesie znów satysfakcjonujący wynik. Serdecznie dziękujemy Państwu za zainteresowanie tą akcją , osobisty w nią wkład charakteryzujący się wysokim poziomem empatii i zrozumienia.
Sukcesem zakończył się także pierwszy etap zbiórki zużytych baterii zorganizowany przez samorząd uczniowski naszej szkoły. Uzbieraliśmy ok. 30 kg. nieprzydatnych już do użytku baterii. Przekazaliśmy je w specjalnie przygotowanych do selektywnej zbiórki pojemników do organizatora ogólnopolskiej akcji ekologicznej – Spółki Reba – Organizacji Odzysku z siedzibą w Warszawie. Wszystkie klasy ogromnie zaangażowały się w przeprowadzeniu tej szczytnej akcji. Wszyscy jesteśmy zdania, iż edukację ekologiczną należy prowadzić już od najmłodszych lat, ponieważ tylko w ten sposób uda nam się zbudować społeczeństwo ekologicznie świadome i odpowiedzialne.
W końcu listopada sekcja plastyczna samorządu przeprowadziła konkurs plastyczny pod hasłem „Czarodziejska kula”. Na szczególne wyróżnienia zasłużyły dzieci z oddziałów przedszkolnych „Żabki „ – Dorota Krzyworzeka, Paweł Krzyworzeka, z oddziału „Sówki” – Szymon Seweryn, Krzysztof Żurek które otrzymały pierwsze miejsca w konkursie.
Wyniki konkursu plastycznego „Czarodziejska kula”
I miejsca : Dorota Krzyworzeka, Paweł Krzyworzeka – oddział przedszkolny „Żabki; Szymon Seweryn, Krzysztof Żurek - oddział przedszkolny „Sówki”, Wiktoria Klimara, kl.3; Maria Sałęga, kl.4
II miejsca : Nikola Kołodziejczyk, kl.3; Wojciech Wierzbicki, kl.3; Gabriela Sałęga, kl.5; Piotr Wyżga, kl.5
III miejsca : Mateusz Litewka, kl.2; Jakub Prochal, kl.2; Aurelia Wojtal, kl.2; Wojciech Wierzbicki, kl.3; Małgorzata Kluczewska, kl.5
IV miejsca : Bartłomiej Kluczewski, kl.5; Aleksandra Janik, kl.5; Ewelina Szumny, kl.6; Karolina Szumny, kl.6
Na początku stycznia 2018 roku sekcja plastyczna samorządu rozstrzygnęła konkurs na „Najpiękniejszy wystrój świąteczny klas”. W konkursie wystartowały wszystkie klasy oraz oddziały przedszkolne. Wystrój klas oceniło jury w składzie pani Renata Szlachta oraz pani Agnieszka Wnęk. Jury wydało werdykt oceniając przede wszystkim kreatywność, estetykę, samodzielność, ogólne wrażenie klasy i nawiązanie wystroju każdej sali do tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Po wzajemnej dyskusji, konsultacji, wymianie spostrzeżeń i obserwacji oraz podliczeniu punktów jury podjęło ostateczną decyzję o przyznaniu wszystkim klasom oraz oddziałom przedszkolnym wyróżnienia za poszczególne elementy dekoracji swoich klas.
Wyniki konkursu „Najpiękniejszy wystrój świąteczny klas” – wyróżnienia dla :
Nastrój panujący w salach okraszony był otoczką symboli nadchodzących dni świątecznych. Z okien uśmiechały się do uczniów świąteczne witraże, ze ścian i lamp papierowe gwiazdy, a choinki przepasane łańcuchami kolorowych lampek mrugały zachęcająco, tworząc niepowtarzalną bożonarodzeniową atmosferę. Wszystkim uczniom i wychowawcom dziękujemy za stworzenie tak pięknej, magicznej i świątecznej scenerii.
W styczniu 2018 roku sekcja plastyczna samorządu przeprowadzi konkurs plastyczny pod hasłem „Portret Babci i Dziadka”. Zapraszamy dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w tym konkursie.
Agnieszka Wnęk
__________________________________________________________________________
26.11.2017
ANDRZEJKOWY DZIEŃ MAGII I WESOŁEJ ZABAWY
23 listopada z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów naszej szkoły. Tego dnia odbyła się w godzinach porannych piękna zabawa andrzejkowa dla dzieci z oddziałów przedszkolnych : „Żabki” i „Sówki” oraz uczniów z klas I – III. Dzieci mogły odwiedzić tajemniczy i magiczny „gabinet wróżb”. Tutaj w blasku świec i magii czarodziejskiej kuli wróżki oraz czarodzieje przepowiadali zainteresowanym tajemniczą przyszłość. Nie zabrakło tradycyjnego lania wosku, przebijania serduszek, horoskopów, wróżenia z kuli oraz kart. Każdy mógł ponieść się sile wyobraźni, nieco oderwać od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Andrzejki to wspaniała okazja do dobrej zabawy, a jednocześnie kultywowanie tradycji i obrzędów ludowych. Tradycja andrzejek wywodzi się od św. Andrzeja – apostoła – ucznia Jana Chrzciciela a później Chrystusa. Andrzeja z wróżbami skojarzyli Grecy ( prawdopodobnie z podobieństwa słów Andros i Andreas- oznaczających odpowiednio mężczyznę i Andrzeja ) i to właśnie im zawdzięczamy magiczny charakter tego święta. Dziś święto to jest świetną okazją do dobrej zabawy i słuchania przepowiedni z pewnym „przymrużeniem oka”. W tym dniu wróżyli sobie wszyscy uczniowie i nauczyciele. Przed stolikami wróżbitów zgromadziły się tłumy interesantów. Wróżono ze szpilek, odkrywano kubki, pod którymi ukryte były małe przedmioty symbolizujące rychły ożenek, zakup super auta czy bogactwo. Przepowiednie dotykały różnych tematów. Najczęściej dotyczyły uczuć, przyszłych zawodów, sytuacji materialnej czy postępów w nauce. Śmiechom i zabawie nie było końca. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się między innymi domino szczęścia, kram z marzeniami, kości losu oraz pomyślne liczby. Każdy z uczestników zabawy nie wyszedł z sali bez wróżby na przyszłość, a wszystkie buzie były szczerze uśmiechnięte. Naszym najmłodszym uczniom nie zabrakło sił podczas odbywającej się równocześnie zabawie tanecznej. Zabawę w rytmie wesołych dziecięcych piosenek przy pięknie przystrojonej sali poprowadziły panie - Agnieszka Wnęk oraz Joanna Denko. Na jej zakończenie rozstrzygnięto konkurs na „Najpiękniejszy strój andrzejkowy”. Wybór andrzejkowej kreacji okazał się niezwykle trudny, ponieważ wszyscy uczestnicy zabawy przybyli na spotkanie poprzebierani według czarodziejskiej mody. Wszędzie widać było gustowne pelerynki czarodziei oraz suknie czarodziejek i cyganek. Stroje dopełniały czarodziejskie różdżki, szpiczaste czapki i sprzęt latający w postaci kolorowych balonów. Wśród nagrodzonych za „Najpiękniejszy strój andrzejkowy” znaleźli się z klasy I - dziewczęta : Milena Czamara, Małgorzata Grzybowska, Zofia Kawalec oraz chłopcy : Oskar Derwisz, Oskar Dzioba, Radosław Kołodziejczyk, Norbert Mitka. Z klasy II wyróżnili się uczniowie – wśród dziewcząt : Oliwia Baś, Zuzanna Bugaj, Hanna Gietka, Ewa Litewka, Ewa Mikurda, Aurelia Wojtal; wśród chłopców: Michał Biernat, Mateusz Litewka, Bartłomiej Prochal, Jakub Prochal. Z klasy III na wyróżnienie zasłużyli uczniowie – wśród dziewczynek : Wiktoria Klimara, Hanna Koblańska, Nikola Kołodziejczyk, Zuzanna Oczkowska Amelia Suślik, Amelia Wolak, Gabriela Ziarkowska; wśród chłopców : Piotr Bolek, Kuba Bosak, Michał Kaleta, Kacper Kurek, Paweł Skwierawski, Piotr Żurek. Zwycięzcy otrzymali miłe nagrody. W godzinach popołudniowych czarodzieje i wróżki zaprosili tym razem uczniów klas IV – VI do „Gabinetu wróżb” następnie na dyskotekę andrzejkową. Wszyscy uczniowie świetnie się bawili przy dźwiękach oraz rytmach najpopularniejszych i najmodniejszych przebojów. Przeprowadzone zostały również wesołe konkursy w tym „Randka w ciemno”. Nad całością imprezy, przygotowaniem dekoracji andrzejkowych oraz salonu wróżb dla klas I – VI oraz oddziałów przedszkolnych czuwał Samorząd Uczniowski wraz ze swoim opiekunem panią Agnieszką Wnęk, natomiast zabawę taneczną poprowadził w wielkim profesjonalizmem pan Grzegorz Szumny. Serdecznie zapraszamy na andrzejki już za rok.
Agnieszka Wnęk
________________________________________________________________________________________
06.11.2017
SAMORZĄD ROZPOCZĄŁ SWOJĄ PRACĘ !
5 października odbyło się spotkanie organizacyjne Samorządu Uczniowskiego, na którym wyłoniono poszczególne sekcje ( organizacyjna, plastyczna, porządkowa, porządkowa ) oraz przydzielono wybranym przedstawicielom odpowiednie funkcje ( konsultant do spraw samorządu, sekretarz, kronikarz, skarbnik ). Pierwsze zebranie samorządu zaowocowało „burzą mózgów” i bogactwem planów do zrealizowania już w najbliższych miesiącach. Samorząd zainaugurował w październiku w naszej szkole kolejną edycję akcji charytatywno – ekologicznej „Nakręćmy się na pomaganie”. Akcja ta prowadzona jest w naszej szkole już od kilku lat i polega na zbieraniu plastikowych zakrętek po wodzie mineralnej, napojach i sokach itd. Zakrętki zbierane są na potrzeby dzieci niepełnosprawnych. Akcję tę samorząd przeprowadzi w formie konkursu między klasowego a zwycięska klasa otrzyma dyplom uznania. Samorząd rozpoczął także od października akcję zbierania makulatury, która będzie miała na celu kształtowanie odpowiednich postaw dzieci i uczniów wobec środowiska oraz akcję zbierania zużytych baterii. W październiku rozpoczęły się dyżury uczniowskie na korytarzach szkolnych w celu wzmocnienia poczucia bezpieczeństwa w szkole oraz podniesienia poziomu samodyscypliny wśród uczniów. Został również ogłoszony całoroczny konkurs czystości w klasach. Każda klasa będzie miała możliwość wykazania się starannością, samokontrolą, poczuciem estetyki i odpowiedzialności za swoich uczniów. Na końcu roku szkolnego po podsumowaniu wyników zostanie wyłoniona i nagrodzona zwycięska klasa. Przedstawiciele klasy czwartej rozpoczęli także kolejną roczną edycję „Szczęśliwego numerka”, który to wylosowany numerek zwalnia ucznia od odpowiedzi w danym dniu. Atmosfera w samorządzie sprzyja powstawaniu nowych, ciekawych pomysłów i przedsięwzięć, sił dodaje energia i lotność młodych umysłów. 19 października odbył się w szkole Dzień Spódnicy i Krawata. Wspaniała, słoneczna pogoda panująca tego dnia sprawiła, że wszystkim dopisały humory i dobre samopoczucie. Samorząd szkolny zakończył również konkurs na rozpoznawanie twarzy nauczycieli oraz pracowników szkoły z ich zdjęć z dzieciństwa pod hasłem: „ Twoja twarz wygląda znajomo”.
Wyniki konkursu „Twoja twarz wygląda znajomo”:
I miejsca : Zuzanna Ciebień, kl.6; Magdalena Idzik, kl.6; Nikola Soboń, kl.6; Julia Synowska, kl.6 Ewelina Szumny, kl.6; Karolina Szumny - ( 21 rozpoznanych twarzy )
II miejsce : Arkadiusz Kołodziejczyk, kl.6 - ( 20 rozpoznanych twarzy )
III miejsce : Patryk Kołodziejczyk, kl.6 - ( 16 rozpoznanych twarzy )
Wyróżnienie : Zuzanna Oczkowska, kl.3 - ( 7 rozpoznanych twarzy )
Zwycięzcom konkursu gratulujemy umiejętności kojarzenia i spostrzegawczości oraz zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w kolejnych konkursach proponowanych przez samorząd.
Agnieszka Wnęk
_______________________________________________________________________________________
29 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uprawnionymi do głosowania byli uczniowie z klas II – VI. Wcześniej przygotowano pod kierunkiem opiekuna samorządu - pani Agnieszki Wnęk karty do głosowania. Wybrano także Komisję Wyborczą w składzie: Maksymilian Waliłko – kl.4; Sandra Kaleta – kl.5; Magdalena Idzik – kl.6, która to Komisja czuwała nad przebiegiem głosowania i ostatecznie podliczyła oddane przez wyborców głosy. Frekwencja wyborcza okazała się wysoka, ponieważ z 90 uprawnionych do głosowania osób swoje preferencje wyborcze ujawniły 83 osoby. Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego klas I-VI została Julia Synowska – kl.6, która zdobyła 59 głosów. Tuż za nią uplasowała się Zuzanna Ciebień – kl.6 (zastępca przewodniczącej ) z poparciem 57 osób uprawnionych do głosowania.
SEKCJE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2017/ 2018
SEKCJA ORGANIZACYJNA |
SEKCJA PLASTYCZNA |
SEKCJA PORZĄDKOWA |
SEKCJA POMOCNICZA |
Zuzanna Ciebień, kl.6 |
Małgorzata Kluczewska, kl.5 |
Aleksandra Janik, kl.5 |
Oliwia Kawalec, kl.5 |
Julia Pawlik, kl.5 |
Julia Niemiec, kl.5 |
Gabriela Kolarska, kl.5 |
Bartosz Kędzior, kl.4 |
Szymon Sobesto, kl.4 |
Gabriela Sałęga, kl.5 |
Anna Litewka, kl.5 |
Maciej Koblański, kl.5 |
Julia Synowska, kl.6 |
Maria Sałęga, kl.4 |
Krystian Marek, kl.4 |
Dawid Litewka, kl.5 |
Ewelina Szumny, kl.6 |
Wiktoria Wojdała, kl.5 |
Emilia Regulska, kl.4 |
Jacek Markowski, kl.5 |
Karolina Szumny, kl.6 |
Nadia Ziarko, kl.5 |
Jowita Sroka, kl.4 |
Justyna Noga, kl.5 |
Piotr Wyżga, kl.5 |
|
|
Adam Szumiec, kl.4 |
ZARZĄD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2017 / 2018
PRZEWODNICZĄCA – JULIA SYNOWSKA, KL.6
ZASTĘPCA – ZUZANNA CIEBIEŃ, KL.6
KONSULTANT DO SPRAW SAMORZĄDU – JULIA PAWLIK, KL.5
SEKRETARZE –EWELINA SZUMNY, KL.6; KAROLINA SZUMNY, KL.6
KRONIKARZE – MAŁGORZATA KLUCZEWSKA, KL.5; GABRIELA SAŁĘGA, KL.5
SKARBNIK – PIOTR WYŻGA, KL.5
FOTOGRAF –JULIA NIEMIEC, KL.5
OPIEKUN – PANI AGNIESZKA WNĘK
Skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/2018 i liczba głosów oddanych na jego nowo wybranych przedstawicieli
KLASA IV
IMIĘ I NAZWISKO |
LICZBA ODDANYCH GŁOSÓW |
1.Emilia Regulska |
45 |
2.Maria Sałęga |
42 |
3.Jowita Sroka |
37 |
4.Krystian Marek |
33 |
5.Szymon Sobesto |
30 |
KLASA V
IMIĘ I NAZWISKO |
LICZBA ODDANYCH GŁOSÓW |
1.Małgorzata Kluczewska |
51 |
2.Piotr Wyżga |
49 |
3.Aleksandra Janik |
39 |
4.Gabriela Kolarska |
37 |
5.Nadia Ziarko |
36 |
6.Anna Litewka |
35 |
7.Gabriela Sałęga |
34 |
8.Julia Niemiec |
33 |
9.Julia Pawlik |
32 |
10.Wiktoria Wojdała |
30 |
KLASA V
IMIĘ I NAZWISKO |
LICZBA ODDANYCH GŁOSÓW |
1.Julia Synowska |
59 |
1. Zuzanna Ciebień |
57 |
2.Ewelina Szumny |
41 |
3.Karolina Szumny |
40 |
_______________________________________________________________________________________
27.09.2017
PREZENTACJE KANDYDATÓW DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO
27 września kandydaci do Samorządu Uczniowskiego zaprezentowali całej społeczności uczniowskiej swoje programy wyborcze. Uczniowie naszej szkoły mogli obejrzeć znakomicie przygotowane programy wyborcze , plakaty i niezwykłe prezentacje. Wystąpienia miały charakter zespołowy. Choć nikt się nie przyznawał, każdy miał tremę – w końcu po to się startuje, by zwyciężyć. Prawie każdy z kandydatów w swym programie zamieścił punkt dotyczący kontynuacji „szczęśliwego numerka”. Niemniej jednak kandydaci w swoich programach przedstawiali hasła, które odróżniały poszczególne programy wyborcze.
Wśród licznych propozycji kandydatów znalazły się między innymi akcje charytatywne oraz inicjatywy integrujące społeczność szkolną takie jak np.” Dzień Spódnicy i Krawata,” „Dzień Pluszowego Misia”, „Dzień Słodyczy” , „Dzień Ciasta”, „Dzień Najlepszego Przyjaciela” , „Dzień Zabaw” , „Dzień Różowej Piżamy”, „Dzień Warkocza” , „Dzień Na Odwrót” i inne. Kandydaci zaproponowali w swych programach wyborczych także więcej dyskotek, pomoc koleżeńską, dyżury uczniowskie i inne. Atmosfera prezentacji była wyśmienita, bardzo wesoła i niepowtarzalna. Wszyscy znakomicie się bawili nie wyłączając uczniów oraz całego obecnego na prezentacji grona pedagogicznego. Kandydaci wykorzystali różne sposoby zdobywania poparcia elektoratu . Czwartoklasiści rzetelnie i szczegółowo przedstawili swoje programy zwracając szczególną uwagę na prowadzenie ciekawych kółek zainteresowań w świetlicy szkolnej. Piątoklasiści świetnie czuli się w swoim doborowym gronie wzbudzając entuzjazm wśród wszystkich słuchaczy i obserwatorów ich występu. „Samorząd rusza z kopyta” , tak oświadczyła mitologiczna Atena i Afrodyta. Z kolei fenomenalnie zagrany ” przez uczniów z klasy piątej skecz z serii „ Mariolka w spa” rozbawił widownię do łez. Układy taneczne z elementami akrobatyki wprowadziły w radosny nastrój, a przesympatyczne szóstoklasistki zadziwiały swoją gibkością i wyczuciem rytmu. Wszystkie wspaniałe wystąpienia przyczyniły się do budowania wizerunku kandydata i prowadzenia skutecznej kampanii. Pozytywne przyjęcie propozycji kandydatów do samorządu przekonuje do tego, że społeczność naszej szkoły jest wspaniale zintegrowana, wszyscy się świetnie znają, rozumieją i doskonale wspólnie bawią. Nie obca jest im wzajemna pomoc, koleżeńska postawa wobec siebie, tolerancja i przyjaźń. Tak ukształtowane wartości pozwolą wyborcom z klas II – VI dokonać świadomego i dojrzałego wyboru swoich kandydatów. Uwaga wybory do Samorządu Uczniowskiego już 29 września, zapraszamy!
LISTA KANDYDATÓW DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO
KLASA IV |
KLASA V |
KLASA VI |
1.Bartosz Kędzior |
1.Aleksandra Janik |
1.Zuzanna Ciebień |
2.Krystian Marek |
2.Oliwia Kawalec |
2.Julia Synowska |
3.Emilia Regulska |
3.Małgorzata Kluczewska |
3.Ewelina Szumny |
4.Maria Sałęga |
4.Maciej Koblański |
4.Karolina Szumny |
5.Szymon Sobesto |
5.Gabriela Kolarska |
|
6.Jowita Sroka |
6.Anna Litewka |
|
7.Adam Szumiec |
7.Dawid Litewka |
|
|
8.Jacek Markowski |
|
|
9.Julia Niemiec |
|
|
10.Justyna Noga |
|
|
11.Julia Pawlik |
|
|
12.Gabriela Sałęga |
|
|
13.Wiktoria Wojdała |
|
|
14.Piotr Wyżga |
|
|
15.Nadia Ziarko |
|
Agnieszka Wnęk